Rozhodla jsem se změnit svůj život – aneb jak jsem napsala svoji první knihu.

Rozhodla jsem se změnit svůj život – aneb jak jsem napsala svoji první knihu.

Vždycky jsem si dělala legraci, že jednou napíšu knihu o svém životě. Mám ho dost pestrý a většinou mne potkávaly jen samé tragédie. Někdy jsem měla pocit, že ,,toto už fakt nezvládnu“ a zvládla. ,,Člověk prý zvládne všechno…“

Před třemi lety asi nastal ten správný čas a já začala psát svůj příběh. Své psaní jsem pojala jako takovou malou domácí terapii. Psaní mi pomáhalo překonávat stresující období. Čím víc jsem psala, tím víc mi to pomáhalo. Myšlenka na to, že bych to, co píšu, chtěla vydat, mne tenkrát nenapadla.

Můj příběh není moc veselý, ale může být inspirací pro ty, co si myslí, že u nich už fakt nic změnit nejde. I přesto, co jsem si prožila, vím, že změnit se dá cokoliv. Po třech letech jsem úspěšně knihu dopsala a schovala do šuplíku, až na někdy potom, tím to pro mne v tu chvíli skončilo.

Začala jsem se věnovat sama sobě, protože jsem strašně moc chtěla změnit svůj život a na knihu skoro zapomněla.

Mým kamarádkám a přátelům jsem oznámila, že jsem před časem knihu dopsala. Jejich zájem o můj příběh mne velmi mile překvapil a díky tomu jsem se rozhodla, že knihu vydám.

No, nápad to byl skvělý, ale jak ho zrealizovat, to jsem vůbec nevěděla, ale chtěla jsem si splnit svůj sen. Začala jsem hledat na internetu, jak se vůbec taková kniha vydává a co je potřeba pro to udělat. Musím říct, že tak jednoduché to není a hlavně ne pro ty, co si chtějí vydat knihu sami, bez nakladatelství, což je i můj případ.

Říká se, když si chceš splnit svůj sen, začni pro to něco dělat. Já začala, napsala jsem svůj životní příběh, o který se s vámi chci podělit.

Ukázku z knihy, ,,Víš kdo jsem ?“  si můžete stáhnout na mém eBooku zdarma zde >>

Adriana Gúber

Jsem autorka knihy VÍŠ, KDO JSEM?
Věnuji se osobnímu rozvoji a psaní. Naučila jsem se vnímat a poslouchat své pocity a intuici. Našla svůj vnitřní klid a svoji cestu.Splnila jsem si svůj velký sen a napsala knihu. Můj příběh si přečtěte zde>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • VÍŠ KDO JSEM?

    Ukázka z knihy zdarma

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • <iframe src=“https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviskdojsemadrianaguber%2F&tabs=timeline&width=340&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId“ width=“340″ height=“500″ style=“border:none;overflow:hidden“ scrolling=“no“ frameborder=“0″ allowTransparency=“true“></iframe>