Kde začít, aneb jak vyřešit své problémy?

,,Já stejně uteču՚՚ odpovídám mu. ,,Neutečeš, vždycky se ti to vrátí.“ ,,Nevrátí!՚՚ Jak by se mi to mohlo vrátit? Nechci ho poslouchat, vůbec tomu nerozumí!

A jak jsem řekla, tak taky udělala. Utekla jsem a myslela si, že jsem to vyhrála. Smála jsem se ,,vidíš, já to dokázala a ty jsi přitom říkal něco jiného!՚՚ Byla jsem sama se sebou spokojená, jak jsem to dobře vymyslela.

Ale pořád jsem slyšela jeho slova ,,vždycky se ti to vrátí՚՚. Bála jsem se, že má pravdu, ale nechtěla jsem si to připustit. Vymýšlela jsem si, lhala jsem a bránila se tomu, aby pravdu neměl. Hodně času a energie jsem ztratila než jsem přišla na to, že pravdu měl! Nikdy nejde utéct. Ani před vlastním stínem neuteču, i když ho nevidím, je stále se mnou.

Přemýšlím….jak z toho ven, kde začít? Dobrá, tak nebudu utíkat, schovám se a bude po problému. Po čase zjistím, že tady pořád je, nic se nestalo, nevyřešilo a možná je to ještě horší. Nevím, co s tím. Chci, ať to někdo vyřeší za mne. To je dobrý nápad. Oni to vyřeší a já budu mít klid.

Hm, tak tohle taky nefunguje. Co s tím? Tak jak mám vyřešit svůj problém?

Můžu dělat cokoliv, utéct, schovat se, odstěhovat se na opačnou stranu zeměkoule, dělat, že není, ale problému se nezbavím, je stále se mnou.

A jsme zase zpátky u otázky ,,kde začít?՚՚

Na tuto otázku existuje velmi jednoduchá odpověď:

,,ZAČNI U SEBE!՚՚

 

,,Jediné, co vám asi bude bránit jít za svými cíli je osoba, která stojí ve vašich botách, nosí vaše šaty a uvažuje vašimi negativními myšlenkami.՚

Les Brown

 

 

Adriana Gúber

Jsem autorka knihy VÍŠ, KDO JSEM?
Věnuji se osobnímu rozvoji a psaní. Naučila jsem se vnímat a poslouchat své pocity a intuici. Našla svůj vnitřní klid a svoji cestu.Splnila jsem si svůj velký sen a napsala knihu. Můj příběh si přečtěte zde>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • VÍŠ KDO JSEM?

    Ukázka z knihy zdarma

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • <iframe src=“https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviskdojsemadrianaguber%2F&tabs=timeline&width=340&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId“ width=“340″ height=“500″ style=“border:none;overflow:hidden“ scrolling=“no“ frameborder=“0″ allowTransparency=“true“></iframe>