Adriana Gúber

 

Mám jen jeden život a co neudělám dnes, zítra mít nebudu.  Mé zdánlivě všední dny odkrývají můj nevšední životní příběh, do kterého vám dám nahlédnout. Čtěte, jak dítě vnímá, postrádá lásku a cit a jak tyto nenaplněné pocity později hledá u svých partnerů. Můj příběh je příběhem o opuštěnosti i odpuštění, znásilnění i nádherném sexu, o psychickém a fyzickém týrání, ale i o mém procitnutí, o dluzích, smrti i beznaději. Co vše jsem byla ochotná od svých partnerů snášet pro lásku a pohlazení? Kolikrát musí člověk padnout až na samé dno než usoudí, že je čas něco změnit?

Tato kniha je pro všechny, co podobně jako já, zažívají nehezké, beznadějné i komplikované vztahy. I pro ty, co mají rádi skutečné příběhy. O tom, co všechno se dá prožít, ale hlavně přežít. Dokázala jsem to hlavně díky svým dvěma báječným dcerám, které nade vše miluji.

"Věřím, že po přečtení mé knihy začnete své problémy vidět jinak, zaujmete jiný postoj nad svým životem a zamyslíte se, co by jste mohli pro sebe udělat, aby jste žili šťastný život...“

 

Zadejte svůj e-mail a já Vám pošlu ukázku z knihy zdarma ve formátu PDF.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.