Chcete změnit svůj život a nevíte jak?

 

Píšu svůj příběh pro vás. Chci vám být inspirací, aby jste dokázali změnit svůj život k lepšímu. Buďte šťastnější a spokojenější. Svým psaním a vyprávěním vás chci podporovat ke změně vašeho života. Věřím, že vám k tomu přispějí moje vlastní zkušenosti.

Byla jsem bezradná. Chtěla jsem něco změnit, ale nevěděla jsem jak. Tuto radu jsem hledala snad všude. Chtěla jsem návod na použití, který nikde napsaný nebyl. Strávila jsem hodiny na internetu a četla, co se dalo. Kupovala různé motivační CD, absolvovala různé kurzy. Našla jsem tisíce rad, ale nikde jsem nenašla radu nebo návod, jak to mám udělat.

 

Až jsem na to přišla!

Jak – je rozhodnutí, udělat něco sama se sebou! Je to vlastně jednoduché.

To rozhodnutí je to nejdůležitější! Když už se rozhodnete, nebudete mít potřebu ptát se ostatních, jestli je správné. A vlastně by to bylo zbytečné, protože každý z nich vás ovlivní, svým názorem a přesvědčením a to už by nebylo vaše rozhodnutí, ale jejich.

Chápu, že si teď někdo říká, že je to sobecké, když to neuděláte tak, jak vám radí ostatní. Možná budete mít i špatný pocit, protože se nechcete řídit jejich radami.

Věřte, v žádném případě to sobecké není! Není to jednoduché a třeba se vám to hned na poprvé nepovede, ale stojí to za to! Sama jsem si tím prošla. Nebylo to ze dne na den, ale ta cesta za to stojí.

Dnes jsem šťastná, spokojená a ten klid, co mám v sobě, je úžasný!

Mým velkým přáním bylo napsat svůj příběh a sdílet ho s ostatními. Proč…? Chci, aby jste věděli, že ,,I když si projdete peklem, tak můžete žít šťastný život!“

Proto jsem napsala knihu Víš, kdo jsem? Pokud vás moje kniha zajímá přečtěte si ukázku z knihy v mém eBooku zdarma. Ať už prožíváte cokoliv, dá se to změnit. I když si myslíte, že vašem případě to fakt nejde.

Adriana Gúber

Jsem autorka knihy VÍŠ, KDO JSEM?
Věnuji se osobnímu rozvoji a psaní. Naučila jsem se vnímat a poslouchat své pocity a intuici. Našla svůj vnitřní klid a svoji cestu.Splnila jsem si svůj velký sen a napsala knihu. Můj příběh si přečtěte zde>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • VÍŠ KDO JSEM?

    Ukázka z knihy zdarma

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • <iframe src=“https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviskdojsemadrianaguber%2F&tabs=timeline&width=340&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId“ width=“340″ height=“500″ style=“border:none;overflow:hidden“ scrolling=“no“ frameborder=“0″ allowTransparency=“true“></iframe>